1. Способи роботи з емульгатором  HOSTAPHAT® KL 340 D

    1. Спрей для волосся – час приготування 3 хвилини.
    Це малокомпонентний спрей, дуже недорогий у приготуванні, але при цьому дуже ефективний у роботі. Ефект ви побачите одразу, має накопичувальну властивість, і з кожним застосуванням, ваше волосся буде все краще і краще.
    Фаза А
    HOSTAPHAT® KL 340 D 0,5% (як розчинник, запобігає швидкому забрудненню волосся)
    Dermofeel® P-30 0,5% (кондиціонуюча добавка, знімає статику з волосся, дає об'єм)
    Яблучний ПАР Протеол 0,5% (як джерело амінокислот, дає блиск і пружність, до 1% дозволено в незмивні засоби для волосся і тіла)
    Euxyl PE 9010 0,7%
    Фаза В
    Гідролізат кератину 0,75% (для пружності та гладкості волосся)
    Вода дист. до 100%
    Приготування:
    В HOSTAPHAT® KL 340 D вводимо Dermofeel® P-30 і ретельно розмішуємо до прозорості. Далі вводимо яблучний ПАР та консервант, все розмішуємо до однорідності.
    У фазу А вводимо ФазуВ, все розмішуємо шпателем (мішалка тут не потрібна). Перемішуємо 3-4 хвилини. У нас готовий спрей для волосся. Якщо у вас ламке волосся, то вводимо замість кератину − OLIVOIL AVENATE або ПАВ Протеол вівсяний 0,5% (їх також можна вводити в емульсії, що не змиваються, до 1%). Якщо у вас тьмяне ламке волосся, тоді вам потрібна буде суміш — протеїну пшениці та гідролізату кератину по 0,25% кожного. Якщо у вас ламке, тьмяне волосся, при цьому воно ще дуже тендітне і сплутується, тоді вам потрібна буде така суміш - протеїн пшениці 0,2%, протеїн кератину 0,25% і OLIVOIL AVENATE або ПАВ Протеол вівсяний 0,12%. Фото не робила, оскільки на вигляд це просто напівпрозора рідина, за щільністю — трохи щільніша за дист. води. Якщо у вас фарбоване волосся, то вам буде потрібен екстракт соняшнику та артишоку.

    2. Суха олія для тіла – час приготування 4,5 хвилини.
    Ця олійка може містити різну кількість СО2 екстрактів або ефірних олій (бажано до 6%). Також цей засіб ніколи не висушить шкіру (на відміну від звичайних масляних сумішей, від яких шкіра перетворюється на пергамент), оскільки містить воду та гліцерин. Фото знову немає, тому що на вигляд, це просто проста масляна суміш, за щільністю навіть більш рідка, ніж звичайні олії. Цей засіб може мати кілька функцій: з рідкими гіалуроновими (маслорозчинними філерами) - як філер для розгладжування зморшок; з антицелюлітними ЕО або СО2 екстрактами як антицелюлітний засіб; з болезаспокійливими маслорозчинними активами - як болезаспокійливий засіб; з вітаміном К1 та протинабряковими СО2 екстрактами – як протитечний засіб. У мене в прикладі - протинабрякові, антицелюлітні та кровообігові СО2 екстракти, для зменшення об'єму тіла та лікування целюліту.
    Фаза А
    HOSTAPHAT® KL 340 D 1,3%
    Гліцерин 6,3%
    Вода 5,4%
    Амінокислота аргінін 0,2%
    Ніацинамід, вітамін В3 0,4%
    Фаза В
    СО2 хвоща, фукуса, шавлії, лаванди, мускатного горіха, імбиру, зеленого чаю кожного по 0,35%
    CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE 40%
    Cetiol C5 до 100%
    Вітамін Е жиророзчинний 0,02%
    Де шавлія + ніацинамід – запобігають глікації; аргінін – покращує циркуляцію; хвощ і фукус – прибирають набряки, мускатний горіх та імбир – також протинабрякові, для кращої циркуляції; зелений чай на зміцнення шкіри; антиоксидант; лаванда як заспокійливе (оскільки імбир і мускатний горіх дають трохи некомфортні відчуття). Олія при нанесенні взагалі не дає жирності, шкіра відразу стає сухою.
    Приготування:

    У воді розчиняємо аргінін та ніацинамід, додаємо гліцерин і потім емульгатор. Розмішуємо.
    У каприлових тригліцеридах розчиняємо СО2 екстракти та вітамін Е, вводимо другий емолент.
    У водну фазу, порційно, вливаємо жирну фазу і розмішуємо шпателем (перемішуючі пристрої, не потрібні).

3. Освітлюючий крем – час приготування 25 хвилин (холодний спосіб).
Фаза А
Сквалан 4,61%
Cetiol® Ultimate або Cetiol® С5 4.3%
Октилдодеканол 1%
Green Tea oil 1%
СО2 екстракт шавлії 0,77%
Euxyl PE 9010 0,7%
Tetrahexyldecyl Ascorbate 5.72% (допускається введення в освітлювальні ср-ви до 20%) або аскорбіл пальмітат 1,5%
Фаза В
Вода дист. до 100%
лимонна кислота (порошок, продається в будь-якому магазині) 0,1% - хелатор
Trilon M 0,05% - хелатор
Carbomer 940 0,2%
Спирт етиловий 4,15%
Фаза С
Амінокислота аргінін 0,2%
Вода дист. 10%
Фаза D
Сепіджел 305 3%
HOSTAPHAT® KL 340 D 0,78%
Фаза Е
Вода дист. 5.9%
Ніацинамід, вітамін В3 2%
Silver Vine Extract BG-30 1% (цього достатньо для яскравості шкіри) або екстракт ківі вбо екстракт винограду 3%
Dermawhite™ WF 3%
Екстракт солодки 1%
HOSTAPHAT® KL 340 D 10wv10vw
Приготування:
  1. У сквалані розчиняємо СО2 шавлії. Потім вводимо вітамін С, ретельно розмішуємо. Потім вводимо решту компонентів фази А.

  2. У спирті диспергуємо карбомер. Всі акрилові гелеутворювачі дуже люблять спирт, тоді гель виходить набагато кращим за якістю. Не бійтеся, спирт, у такій кількості не сушить шкіру. Спирт для розчинення карбомера, ми не рахуємо до загальної рецептури, він повністю випарується. У воді розчиняємо лимонну кислоту і Trilon M, потім в диспергований карбомер ми вливаємо воду з хелаторами. Розмішуємо протягом 5 хвилин (найкраще лопатевою мішалкою, при 800-1000 об/хв).

  3. У фазу В вводимо Фазу С (попередньо розчинивши аргінін в 10% води). На виході – гарний напівпрозорий гель.
    Готуємо Фазу Е та Фазу D.

  4. У Фазу А вводимо Фазу D, розмішуємо мішалкою буквально 1 хвилину. Потім не вимикаючи мішалку (перемішуємо жирну фазу А+D), вводимо Фазу В+С. Вводимо Фазу ВС порційно, частину водної фази влили в жзирну фазу, перемішуємо, знову влили знову перемішуємо, і так робимо до закінчення водної фази.

  5. У вас вийде біла глянцева емульсія. У неї вводимо Фазу Е. Мішалкою перемішуємо протягом 5 хвилин, швидкість 3000 об/хв. Все, у вас на виході буде красива, глянсова емульсія, дуже ніжна, яка швидко поглинається. Крем не буде липким.

    За активами:

    У кремі немає зволожувачів, оскільки крем нічний і щоб уникнути набряків (а я до них схильна), то я не вводила додаткового зволоження. Але ви можете додати будь-який НУФ або церамід 2, вони добре зволожують шкіру. Але навіть без спеціального зволоження крем не сушить шкіру, не стягує її, шкіра не вимагає додаткової вологи.
    СО2 шавлії та ніацинамід – запобігають глікації, а це призводить до освітлення та розгладжування шкіри.
    Олія зеленого чаю стандартизовано по рутину – запобігає появі куперозу та зміцнює судинну сітку. З іншими активами посилює освітлення шкіри.
    Вітамін С +Ніацинамід, вітамін В3+Silver Vine Extract BG-30 — впливаю на всі три фактори (придушення пігментації, запобігання та освітлення шкіри) − разом дають швидкий освітлювальний ефект
    Вітамін С і зелений чай — сприяють виробленню колагену, а Ніацинамід, вітамін В3 і екстракт солодки лікують запалення шкіри.

4. Ліпосоми з церамідами 2 та 3 та фітостеролами – час приготування 30 хвилин.

Фаза А
Sojadine 2%
Олія «Ши-сирець» 2%
Сквалан  5%
Фаза В
Вода до 100%
TRILON B 0,03%
Лимонна кислота 0,1%
Ceramide II 4%
Ceramide III 3%
Гліцерин 10%
Фаза С
HOSTAPHAT® KL 340 D 0,3%
Консервант (не кислий)

Ставимо на парову баню Фазу А та В, гріємо до повного розчинення олії ши (Фаза А) та цераміду 3 (Фаза В). Знімаємо з бані та залишаємо вистигати до 45-50 град.
Фазу А вводимо Фазу С, розмішуємо мішалкою при 400-500 об/хв.
Потім порційно, не перестаючи перемішувати, вводимо Фазу В. Коли ввели всю водну фазу, перемикаємо мішалку на 3000 об/хв і перемішуємо 5 хвилин. На виході у вас вийде молочко білого кольору. Особливістю цієї емульсії є те, що в неї ви вже не зможете ввести більше ніяких активів, тому що якщо ви введете масляні активи, вони плаватимуть краплями, а водні активи можуть розшарувати емульсію. Це тому, що у цю емульсію ми взагалі не включали гелеутворювачі. Тому консервант вводиться відразу. Якщо в таку емульсію включити гелеутворювачі, вона витримає додаткове введення активних компонентів.
Ці ліпосоми у мене вже зберігаються в холодильнику досить тривалий час, розшарування або псування продукту не спостерігається. Таких ліпосом, я раджу, вводити в крем або молочко/інші продукти, близько 3-10%.

5. Ліпосомальна сироватка, час приготування 30 хв.

Цю сироватку можна і потрібно наносити в чистому вигляді, під крем або замість крему (наприклад, у спекотну пору року). Також її можна використовувати як молочко для тіла. Готується вона точно таким же способом, як і ліпосоми з церамідами 2 і 3 і фітостеролами, але містить набагато менше %% активних речовин і Amisol Trio, для більшої стабільності.
Фаза А
Sojadine 0,2%
Олія «Ши-сирець» 0,1%
Сквалан «акулій» 3%
Фаза В
Вода до 100%
TRILON B 0,03%
Лимонна кислота 0,1%
Ceramide II 1%
Ceramide III 0,15%
Гліцерин 3% (у звичайній аптеці)
Фаза С
HOSTAPHAT® KL 340 D 0,2%
Amisol Trio 0,5%
Консервант (не кислий)


6. Антицелюлітний гель швидкої дії – час приготування 20 хвилин (холодний спосіб).
Цей гель готується дуже легко, але вимагає терпіння, посидючості та акуратності. Якщо ви маєте ці якості, то ви його приготуєте дуже легко. Такий гель наноситься дуже легко, добре розприділяється по шкірі, не липкий і швидко вбирається. За рахунок вмісту води та гліцерину абсолютно не сушить шкіру. Я замість водної фази додала водорозчинні активні компоненти. Ви ж, замість антицелюлітних активів можете ввести будь-які масла, інші активи і отримати, наприклад, лікувальний гель або гель від розтягування і синців (для любителів спорту), омолоджуючий або масажний, стайлінг для волосся і т.д. Варіантів безліч, головне, не перевищувати кількість водної фази і щоб у складі водної фази був або пропіленгліколь, або гелеподібна субстанція (це може бути будь-який пропіленгліколевий екстракт або актив з пропіленгліколем (сюди ж бутиленгліколь, пропандіол і т.д), або активи з гелеутворювачами (Oligogeline, Морський коктейль і т.д.), також можна зробити окремо водну фазу і злегка загелити її, наприклад, ксантаном, гуаром або іншим природним гелеутворювачем.
Фаза А
HOSTAPHAT® KL 340 D 1,3%
Гліцерин 10%
Фаза В
CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE 40%
Cetiol C5 до 100%
Cetiol® Ultimate 8%
Вітамін Е жиророзчинний 0,02%
Сквалан «акулій» 7%
СО2 імбиру 0,8%
СО2 мускатного горіха 1.6%
СО2 каштану 0,7% (протинабряковий)
СО2 центели 1,12% (вироблення колагену, розгладжує шкіру, ущільнює її, робить еластичною)
СО2 фукуса 1%
СО2 зеленого чаю 0,75%
Фаза С
Slim-Excess® 3% (антицелюлітний актив потужної дії, дає додатковий ліфтинг)
Slimming Anticellulite Cosme-Phytamix 2.7% (зміцнення судин, антицелюлітна дія)

HOSTAPHAT® KL 340 D 6v6v

Приготування: 

Готуємо Фазу А – де в HOSTAPHAT KL 340 D вводимо гліцерин і розмішуємо лопаткою або шпателем. У вас має вийти абсолютно прозора гелеподібна субстанція.
У фазу А порційно вводимо фазу С, перемішуємо після кожної порції, щоб не пошкодити гель.
Готуємо Фазу В. Де спочатку, в каприлових тригліцеридах розчиняємо СО2 екстракти. Далі вводимо вітамін Е та й інші емоленти.
Потім Фазу АС вводимо Фазу В, покапельно. Крапельку в гель капнули, розмішуємо шпателем, крапельку масляної фази капнули - розмішуємо шпателем, знову крапельку масляної фази капнули - і знову розмішуємо шпателем. Найзручніше для таких цілей використовувати шприц, так краплі будуть невеликими і ви не зіпсуєте гель. Гель у процесі приготування все більше набиратиметься масла і ставатиме все густішим. Якщо ви хочете взяти олії, то беріть обов'язково рафіновані і не фітостерольні (авокадо, рис, кунжут і т.д. - не підійдуть. Фітостерольні олії ви можете дізнатися по загусання в холодильнику. Якщо ви візьмете їх, то гель відразу замутніє і стане непрозорим ). Коли ви капніте останню краплю олії, то на цьому ваше приготування закінчиться, цей гель не вимагає швидкого або тривалого перемішування.

Гелі на HOSTAPHAT® KL 340 D та воску

Віск вважається дуже хорошим загоювальним засобом, що зберігає вологу, живильним та захисним компонентом. Його дуже добре вводити у різні умивалки, креми для рук, губ та тіла. Але не з кожним емульгатором віск захоче працювати, з багатьма він просто розшарує емульсію, а з деякими зробить замазку, яку дуже важко нанести на шкіру. З HOSTAPHAT®KL 340 D таких проблем не спостерігається, можна легко і просто приготувати величезну кількість різноманітних гелів. Якщо введете фітостерольні олії, то гель буде непрозорим, але для деяких засобів це допустимо. Що я зараз і доведу на прикладах.

7. Прозорий гель на воску – час приготування 40 хвилин
Фаза А
Октилдодеканол 17.54%
Сквалан 20%
Cetiol® Ultimate 20%
Cetiol CC 5%
Віск бджолиний 3% (якщо взяти відбілений віск, то гель вийде безбарвним)
Бегеніловий спирт 2,5%
Олія гуави 1%
Stearyl Glycyrrhetinate 0,1% (у таких складах, де є віск і гель моментально вбирається, навіть невелика кількість Stearyl Glycyrrhetinate вже дуже добре працює)
Euxyl PE 9010 0,1% (нам він потрібен лише щоб законсервувати вільну воду, а у нас її в рецепті дуже мало)
Фаза В
HOSTAPHAT® KL 340 D 5% (для воску та бегенілового спирту необхідне додаткове %% введення емульгатора, не бійтеся, шкіру він вам не зруйнує і шкоди не принесе)
Гліцерин 10%
Фаза С
Вода 15.61%
Trilon M 0,05%
Лимонна кислота 0,1%

HOSTAPHAT® KL 340 D 1v1
Приготування:
Спочатку готуємо жирну фазу з воском, її необхідно розтопити на водяній бані. Коли віск розчинитися, знімаємо з бані і розмішуємо до повного остигання (розмішуємо чим завгодно), нам потрібно щоб віск при охолодженні не кристалізувався і не осів на дно склянки.
Далі готуємо решту холодним способом. Готуємо фазу – де в HOSTAPHAT® KL 340 D вводимо гліцерин і розмішуємо до утворення гелю.
Потім Фазу В вводимо порційно Фазу С і розмішуємо, акуратно, щоб не зруйнувати гель.
І потім, покапельно, вводимо Фазу А (про шріц я писала вище). Загалом, спосіб приготування такий самий, як і в рецепті №6 (антицелюлітний гель), тільки ми тут гріємо масляну фазу, щоб розтопити віск і стеарил гліцерретинат, а потім остудити.
На цій основі можна побудувати цілу доглядову систему, навіть особливо не змінюючи основний склад, просто небагато, за потребою, міняти чи додавати інші активи.

8. Гель для вмивання з ПАР
Фаза А
Октилдодеканол 17.54%
Сквалан  20%
Cetiol Ultimate 18.61%
Cetiol CC 5%
Віск бджолиний 3% (якщо взяти відбілений віск, то гель вийде безбарвним)
Бегеніловий спирт 2,5%
Licorice Root Oil Extract 1% або інша олія
Stearyl Glycyrrhetinate 0,1% (у таких складах, де є віск і гель моментально вбирається шкірою, навіть невелика кількість Stearyl Glycyrrhetinate вже дуже добре працює)
Euxyl PE 9010 0,1% (нам він потрібен лише щоб законсервувати вільну воду, а у нас її в рецепті дуже мало)
Фаза В
HOSTAPHAT KL 340 D 5% (для воску та бегенілового спирту необхідне додаткове %% введення емульгатора, не бійтеся, шкіру він вам не зруйнує і шкоди не принесе)
Гліцерин 10%

Фаза С
Вода 8%
Trilon M 0,05%
Лимонна кислота 0,1%
DERMOCHLORELLA DG 3%
Guggul hydroglycolic extract 1%
Ceramide II 2%
Фаза D
Дисодіум Лаурил Сульфосукцинат 1% або Sodium Cocoyl Isethionate 0,5% (попередньо розчинити в воді 2%), тобто будете вводити в рецептуру розчин цього ПАР 2,5%
OLIVOIL AVENATE 2,4% або Amisoft CS-22 2,2%
OLIVOIL GLUTAMATE 1,6%
Приготування:
Так само як і вище. Але, в готовий, вже сформований гель, ви вводите Фазу D. Через високий HLB ПАР, вони чудово вбудовуватися в емульсію, і не розвалять її. Гель буде трохи каламутним, але тут уже нічого не вдієш. Можна спробувати ПАР ввести в масляну фазу і готувати звичайним способом, і зовсім прибрати церамід-2, але тоді не буде такого приємного відчуття на шкірі, і ефект буде слабкішим. А при цьому рецепті, після вмивання, шкіра стає просто бархатистою, дуже ніжною. Гель дуже добре зволожує шкіру, прибирає забруднення.

HOSTAPHAT® KL 340 D 1

9. Гель – гоммаж (лікування акне та очищення від чорних крапок)
Цей гель містить фітостерольні олії, дуже підходить для запаленої, зневодненої, але при цьому, з висипаннями та розширеними порами, шкіри. Містить олію та СО2 гранату, як відомо, ці активи сприяють розчиненню сальних пробок (чорних крапок), також збільшують кількість вологи в шкірі. Екстракт шипшини – лікує акне. Гомаж ніжно відлущує відмерлі клітини шкіри, при масажі, з мікрогранул гоммажу вивільняється вітамін Е, що є додатковим лікувальним активом. Олія жожоба запобігає втраті вологи, олія авокадо — відновлює ліпідну структуру рогового шару. Licorice Root Oil Extract і Stearyl Glycyrrhetinate – освітлюють шкіру, вирівнюють її тон і рН, що сприяє швидкому лікуванню шкіри. Гель дуже економний, 100 грам вам вистачить на 2,5 місяці, на дві особи, що вмиваються. Раджу використовувати гоммаж 1-3 рази на тиждень, вранці, чергуючи її з ензимною молочною пудрою для вмивання. І умивалку з ПАР — щодня ввечері.
Фаза А
Олія авокадо 7.54%
Jojoba gold 10%
Октилдодеканол 10%
Сквалан 17.5%
Cetiol® Ultimate 10%
Cetiol CC 5%
Віск бджолиний 3%
Бегеніловий спирт 2,5%
Licorice Root Oil Extract 1% або інша олія
Stearyl Glycyrrhetinate 0,1% (у таких складах, де є віск і гель моментально вбирається, навіть невелика кількість Stearyl Glycyrrhetinate вже дуже добре працює)
Euxyl PE 9010 0,1% (нам він потрібен лише щоб законсервувати вільну воду, а у нас її в рецепті дуже мало)
Фаза В
HOSTAPHAT® KL 340 D 5% (для воску та бегенілового спирту необхідне додаткове %% введення емульгатора, не бійтеся, шкіру він вам не зруйнує і шкоди не принесе)
Гліцерин 10%

Фаза С
Вода 15.61%
Trilon M 0,05%
Лимонна кислота 0,1%
SEBOCYTINE® 1%
Фаза D
Олія гранатових кісточок х/o 1% або інша олія
СО2 екстракт гранату 0,5%

Фаза E
Biogomm'age™ 5 грам на 100 гр гелю

HOSTAPHAT® KL 340 D 4bbbbbbbb

Приготування:
Готуємо так само, як і в рецептах вище, але олію граната і СО2 граната, вводимо у вже теплу жирну фазу. Якщо їх гріти в загальній масляній фазі, то ефективність умивання падає.
10. Гель бальзам для губ та для рук
Фаза А
Олія авокадо 5%
Jojoba gold 8%
Олія бабасу органік 1%
Октилдодеканол 12.5%
Сквалан 20%
Cetiol® Ultimate 10%
FSS PHYTO-OIL C3 5% або будь-які рідкі фітостероли (наприклад, фітостероли гірчиці)
Віск бджолиний 3%
Бегеніловий спирт 2,5%
Licorice Root Oil Extract 1% може бути будь-яка олія
Stearyl Glycyrrhetinate 0,1% (у таких складах, де є віск і гель моментально вбирається, навіть невелика кількість Stearyl Glycyrrhetinate вже дуже добре працює)
Euxyl PE 9010 0,1% (нам він потрібен лише щоб законсервувати вільну воду, а у нас її в рецепті дуже мало)
Фаза В

HOSTAPHAT® KL 340 D 5% (для воску та бегенілового спирту необхідне додаткове %% введення емульгатора, не бійтеся, шкіру він вам не зруйнує і шкоди не принесе)
Гліцерин 10%
Фаза С
Вода 15%
Trilon M 0,05%
Лимонна кислота 0,1%
Фаза D
Hilurlip 2% або гіалуронові сфери філлери 2%

HOSTAPHAT® KL 340 D 4dsdsdsd

Приготування:
Все так само, як і у варіантах вище, Hilurlip® або сфери філлери вводимо в вже остиглу масляну фазу. Цей гель працює ідеально, відновлює (і дуже швидко) усі пошкодження на шкірі, заліковує усі тріщини та ранки. Дуже добре наносити на ніч, за цей час шкіра практично приходить у норму.
Всі гелі мають одну особливість, на шкіру ви наносите гель, який через 10 секунд перетворюється на м'яку вологу олію, яка приємно обволікає шкіру.

11. Сонцезахисне молочко – час приготування 25 хвилин (гарячий спосіб). SPF - близько 20.
Фаза А
Hostaphat® KW 340 D 1.00%
Dermofeel® GSC palm oil free 0.5%
Lanette N 0.5% (абоCetearyl Alcohol)
Cetiol® Ultimate 7.00%
CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE 3.00%
Cetiol C5 1.00%
Вітамін Е жиророзчинний 0,02%
Aristoflex® AVC (Clariant) 1.00% (перед емульгуванням)
Фаза В
Дист. вода до 100.00%
Гліцерин 5.00%
Алантоїн 0,3%
СО2 ЕКСТРАКТ РОЗМАРИНУ 0,01%
Екстракт гуггулу в ліпосомах 0,12% або Lecinol 0,12%
Фаза С
Unireduce-R-35 2% (загоює, заспокоює, захищає) або D-PANTHENYL TRIACETATE 2%
Tinosorb S aqua 10.00%
Resveratrol 0,01% 
Спирт 2% (для розчинення ресвератролу)
Euxyl PE 9010 0,7%
Ronaflair® "Balance Red" 1% (оскільки я маю сонцезахисний крем для обличчя, то я ввела для рожевого підтону трохи червоного пігменту) або щось з цієї серії Пигмент серии Cloisonné® Vivid Red 450DHCB

Приготування:

Нагріти Фазу А та Фазу В до 70-75°C.
Аристофлекс вводимо в гарячу Фазу А, перед емульгуванням. Розмішуємо.
Фазу вводимо в Фазу А і починаємо перемішування при 3000 об/хв. Перемішуємо на швидкості 5 хвилин. Потім, до остигання, перемішуємо в ручному режимі.
Коли емульсія буде кімнатної температури, вводимо Фазу З. Знову перемішуємо 1-2 хвилини при 3000 об/хв. Все, готовий крем!

Стаття створена магазином Magical Ariya